Aangesloten bij de VVNTGecertificeerd therapeut sinds 2021Vrijblijvende intake

Terug naar de kern

NEI therapie

Soms zit je niet lekker in je vel. Je voelt je onzeker, moe of emotioneel uit balans. Misschien heb je lichamelijke klachten zonder duidelijke oorzaak, of merk je dat bepaalde patronen zich blijven herhalen in je leven, terwijl je diep van binnen wéét dat er iets niet klopt, maar je kunt er de vinger niet op leggen.

En wat als… de oorzaak van je klachten niet in het hier en nu ligt, maar ergens diep vanbinnen? In iets dat je vergeten bent, hebt weggestopt, of misschien zelfs hebt meegekregen van je ouders of grootouders?

NEI therapie bij Yvonne Bremer in Hengelo

Neuro Emotionele Integratie

Het oplossen van een dieperliggende oorzaak

NEI therapie staat voor Neuro Emotionele Integratie. Het is een krachtige, holistische methode die je helpt om emotionele blokkades, lichamelijke klachten en oude patronen los te laten. In tegenstelling tot veel traditionele therapievormen richt NEI zich niet op symptoombestrijding, maar op het vinden én oplossen van de dieperliggende oorzaak van je klachten.

NEI is een complementaire methode en komt niet in de plaats van medische zorg.

Voor wie

Wanneer is NEI therapie iets voor jou?

  • Je ervaart onverklaarbare fysieke klachten
  • Je voelt je mentaal uit balans of somber
  • Je zit vast in terugkerende gedragspatronen
  • Je hebt een trauma of gebeurtenis (bewust of onbewust) niet verwerkt
  • Je loopt tegen blokkades aan in relaties, werk of zelfontwikkeling
  • Je wilt meer rust, helderheid en verbinding met jezelf

Werkwijze

Hoe werkt NEI therapie?

Je hoeft niets opnieuw te beleven, je onderbewustzijn doet het werk.

  1. Contact met je onderbewustzijn

    Tijdens een NEI sessie maken we contact met je onderbewustzijn via een zachte spiertest. Op die manier ontdekken we welke onverwerkte emoties, overtuigingen of ervaringen ten grondslag liggen aan je klachten.

  2. Gerichte vragen

    We stellen gerichte vragen om het probleem te lokaliseren. Denk hierbij aan gebeurtenissen uit je jeugd, emotionele reacties die je hebt weggestopt, of zelfs patronen die je hebt overgenomen van je (voor)ouders.

  3. Zelfhelend vermogen

    Door een unieke methode waarbij de linker- en rechterhersenhelft weer met elkaar communiceren, wordt het zelfhelend vermogen van je lichaam geactiveerd. Je hoeft niets opnieuw te beleven, je onderbewustzijn doet het werk.

Ervaringen

Wat anderen zeggen

5,0 gemiddeld op Google · 26 recensies

Ik voelde mij meteen op mijn gemak en de sessies waren heel fijn. De therapie heeft me echt verder geholpen. Zeker een aanrader!

Jolien23 november 2025

Beste Yvonne,

Bedankt voor jouw fijne NEI-sessies. Ik vond ze in eerste instantie "bijzonder en onwerkelijk" zoals je weet, vooral met mijn nuchtere blik op dit soort therapieën. Toch heb je mij weten te overtuigen en heeft het het e.e.a. losgemaakt en mij geholpen in een stuk verwerking van trauma, blokkades en zaken waar ik mee deal op dit moment. Ik ging vaak met een verlicht en blij gevoel naar huis en had ook echt het gevoel dat het mij geholpen heeft. Je bent een heel warm, fijn, gezellig en empathisch persoon, wat ook erg geholpen heeft om mij op mijn gemak te voelen. Waarvoor dank.

Ik kan het iedereen aanraden die struggelt met bepaalde mentale problemen. Probeer NEI uit en kom erachter of het voor jou ook werkt.

Groet Nick

Nick Meenink17 november 2025

Lieve Yvonne, wat fijn dat onze wegen elkaar gekruist hebben. Heb me heel erg fijn gevoeld bij jou in de praktijk en je hebt me enorm geholpen. Wat een transformatie heb ik dankzij jou doorgemaakt. Ik raad het iedereen aan om bij jou in de praktijk te komen.

Heel veel succes en tot ziens 🙏💫🍀

Viola Duijnhouwer11 oktober 2025

Ik wil mijn ervaring graag delen.

Yvonne is een kundige lieve begripvolle vrouw.

Niks zweverigs aan. Wat er aan blokkades , emoties naar boven kwamen. Na 3 sessies ben ik bevrijd .

Vol meer ruimte in mijn hoofd.

Slaap beter . En snap beter waar mijn ik vandaan komt, de puzzel stukjes vallen op zijn plek.

Ik gun iedereen een fijne sessie van Yvonne.

Wees lief voor jezelf , dus maak een afspraak .

sandy fransen1 augustus 2025

Ik zat niet lekker in mijn vel. Heel veel blokkades door onverwerkt verdriet en gebeurtenissen. Yvonne heeft mij geholpen om die gebeurtenissen los te laten op een prettige manier. Heb 3 sessies nodig gehad. Yvonne is een lieve warme vrouw waar ik me erg prettig bij voel ze heeft mij ontzettend geholpen om weer op de goeie weg tekomen. Omdat ik het waard ben. 🥰

kitty beulink25 juli 2025

Ik ben bij Yvonne geweest en heb mogen ervaren hoe het is om "oude "dingen los te laten.

Mijn ervaring is, sta er voor open en geef het een kans. Ik heb deze kans met beide armen gegrepen en Yvonne ervaren als een zeer kundig persoon hiervoor. Yvonne nogmaals bedankt en succes met je mooie praktijk! Lieve groet Marjan Meenink

Marjan Meenink25 juli 2025

Ik heb een aantal mooie en waardevolle sessies van Yvonne mogen ontvangen. Deze NEI sessies hebben mij enorm geholpen in mijn proces. Prachtig om te ervaren, wat NEI kan betekenen.

Yvonne is een kundige, betrokken en empatische vrouw, die mij ook erg op mijn gemak liet voelen.

Dianne Garsen26 juni 2025

Yvonne is goed in haar vak. Ze luistert goed en laat je helemaal jezelf zijn.

Op een rustige en liefdevolle manier begeleidt ze je in je eigen groeiproces.

NEI heeft mij veel opgeleverd. Ik voel me veel sterker en stabieler.

Heel veel dank aan Yvonne.

Leontien C9 mei 2025

Yvonne is een ontzettend warme en lieve vrouw. Ze stelt je op je gemak, luistert en heeft geen oordeel. Het staat je volledig vrij wat wel en wat niet met haar te delen.

Alles mag, niets moet.

Yvonne legt duidelijk uit wat NEI is en ze begeleidt je goed door het proces.

Het is bijzonder om te ervaren wat NEI met je kan doen, welke inzichten het je kan geven en wat het in beweging kan zetten. Belemmeringen heb ik kunnen loslaten en ik voel me rustiger en meer ontspannen dan voor de sessies.

L_IV18 maart 2025

De omgangsvorm met Yvonne heb ik als fijn ervaren. Ik heb er zelf veel aan gehad. De behandelingen bij Yvonne zijn zeker een aanrader.

Lars Heijink17 december 2024

Recensies van Google · Alle recensies op Google · Schrijf een recensie

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over NEI therapie

Staat je vraag er niet bij? Stuur me gerust een berichtje, dan krijg je zo snel mogelijk antwoord.

Voor wie is NEI therapie geschikt?

NEI therapie is er voor iedereen. Volwassenen, kinderen, baby’s, zelfs zwangere vrouwen kunnen baat hebben bij NEI. Bij kinderen wordt de spiertest uitgevoerd via een ouder als tussenpersoon. Ook is NEI uitstekend te combineren met reguliere geneeskunde, psychologische hulpverlening of andere therapievormen.

Wat kun je verwachten van een NEI sessie?
  • Persoonlijke, veilige en respectvolle begeleiding
  • Geen herbeleving van trauma’s of nare ervaringen
  • Inzicht in onbewuste blokkades
  • Loslaten van belemmerende overtuigingen
  • Activatie van je zelfhelend vermogen
  • Verandering op diep niveau
Moet ik praten over mijn problemen?

Nee, bij NEI hoef je je verhaal niet uitgebreid te vertellen. De methode werkt zonder herbeleving, wat het juist zo laagdrempelig maakt.

Is NEI therapie hetzelfde als psychotherapie?

Nee, NEI therapie is een complementaire benadering die niet gebaseerd is op langdurige gesprekken of analyse. In plaats daarvan wordt gewerkt met het onderbewustzijn en het zelfhelend vermogen van het lichaam, wat zorgt voor snellere inzichten en veranderingen.

Kan NEI therapie helpen bij trauma’s?

Ja, maar op een veilige en niet-confronterende manier. NEI therapie werkt met onverwerkte emoties en ervaringen, zonder dat je het trauma hoeft te herbeleven. Daarom is het een geschikte therapievorm voor mensen met traumagerelateerde klachten. NEI komt niet in de plaats van psychologische of medische zorg.

Hoe werkt de spiertest bij NEI therapie?

De spiertest is een techniek afkomstig uit de kinesiologie. Door lichte druk uit te oefenen op een spier en tegelijkertijd vragen te stellen, geeft het lichaam aan of iets in balans is of niet. Zo wordt er direct met het onderbewustzijn gecommuniceerd.

Is NEI therapie geschikt voor kinderen en baby’s?

Ja, absoluut. NEI therapie is een kindvriendelijke therapie en wordt vaak toegepast bij baby’s en jonge kinderen. De spiertest wordt dan uitgevoerd via een ouder als tussenpersoon. Ouders komen er bijvoorbeeld mee bij slaapproblemen, gedragsproblemen, angsten en bedplassen.

Hoe snel merk ik resultaat van NEI therapie?

Dat verschilt per persoon. Veel cliënten merken na één tot drie sessies al verandering in hun fysieke of emotionele klachten.

Zijn er bijwerkingen bij NEI therapie?

NEI therapie is een veilige, niet-invasieve methode. In sommige gevallen kunnen er tijdelijk lichte klachten ontstaan zoals vermoeidheid of emotionele ontlading, wat een teken is dat je lichaam aan het verwerken is.

Hoe weet ik of NEI therapie bij mij past?

Als je merkt dat je niet lekker in je vel zit, terugkerende patronen ervaart of klachten hebt die moeilijk te verklaren zijn, is NEI therapie zeker het proberen waard. Het is een veilige, zachte methode die je weer in verbinding brengt met jezelf.

Foto van NEI Praktijk Yvonne Bremer in Hengelo Gelderland

Yvonne Bremer - NEI therapeut

Plan jouw NEI sessie

Voel je dat het tijd is om blokkades los te laten en weer in je kracht te staan? Wil jij ervaren wat NEI therapie voor jou kan betekenen? Neem vrijblijvend contact op voor meer informatie of plan direct een sessie in.

Afspraak maken

Mijn praktijk zit gevestigd in Hengelo Gelderland

Wil je meer informatie over NEI therapie? Neem gerust contact met mij op. Ik kijk er naar uit je te verwelkomen in mijn praktijk.

NEI Praktijk Yvonne Bremer
Kreunenskamp 19
7255 WC Hengelo (Gld)

OpeningstijdenAlle openingstijden

Vraag een afspraak aan

Vul het formulier in, dan neem ik zo spoedig mogelijk contact met je op om een afspraak in te plannen.

Door dit formulier te versturen ga je akkoord met de privacyverklaring.